2.3.31
Insteekdoppen schuine voet met vilt en stapelbescherming
Productinformatie
- Insteekdoppen met schuine voet en stapelnok en vilt glijvlak zijn leverbaar voor stoelpoten met buisdiameters van Ø18mm tot en met Ø25mm met een wanddikte uiteenlopend van 1,5mm tot en met 2,0mm
- Leverbaar voor standhoeken: 12°-18° en 18°-22°
- De voet is voorzien van een nok met uitsparing die dient als stapelbescherming
- Het vilt is vibratiegelast en geschikt voor gebruik op allerhande soorten vloeren zoals parket-, tegel- ,laminaat-, marmoleum-, PVC-vloeren etc.
- Deze stapeldoppen zijn geschikt als pootdop voor stapelstoelen voor conferentiecentra, feestzalen, ziekenhuizen, scholen, verzorgingstehuizen e.d.
Materiaal: PE (Polyethyleen) en vilt
Kleur: zwart (wit op aanvraag)
Legenda
D=Diameter kop, A=Nokafstand, Buisafmeting=Uitwendige buisdiameter, d=Diameter schacht, d1=Diameter lamellen, h=Hoogte kop, L=Hoogte schacht, Uitvoering=Wanddikte buis range, W=Hoek, Wanddikte=Wanddikte buis, Wanddikte max=Maximale wanddikte buis